Aktualności:

Strona www:

Zapraszamy do działu nowości i na stronę MicroGeoCAD’a w serwisie Facebook. Rozpoczynającym pracę z programem, polecamy stronę z instrukcją pobierania i aktualizacji programu oraz strony pomocy  i  instrukcji obsługi. W ramach poszerzania wiedzy, warto również zajrzeć na stronę Geodezja Polska, na stronę edukacyjną stowarzyszenia Geodeci dla RP, a także do serwisu Facebook, gdzie pojawiły się dwie nowe, ciekawie zapowiadające się strony: “porady dla geodetów” oraz “porady dla klientów“.

Aktualizacja “124”:

Aktualizacja “122” została udostępniona w dniu 08.10.2021. Szczegóły na stronie stan prac. Zaczynamy prace nad dostosowaniem programu do nowych rozporządzeń w sprawie gesut, bdot i egib. Zmiany są rewolucyjne, więc zmiany w programie też będą poważne.

Problemy z gml’em?:

Jeżeli nie jesteście Państwo użytkownikami MicroGeoCad’a, ale macie problemy z wymianą informacji w formacie “gml” albo chcecie pogłębić swoją wiedzę na temat tego formatu, to zapraszamy na wirtualne dyżury, w każdy poniedziałek od 8:00 do 10:00. Zapraszamy.